Jak wygląda leczenie zniesionej lordozy szyjnej?
Witam, miałam robione RTG, na ktorym wyszlo zniesienie lordozy szyjnej. Lekarz jednak powiedzial, ze nie musze nic z tym robic, oprocz trzymania glowy wyprostowanej. RTG bylo robione po urazie. Czy zniesienie lorodyz szyjnej moze byc po urazie? Od tego czasu boli mnie glowa, szyja i odcienek piersiowy kregoslupa. Jak wyglada leczenie zniesionej lordozy szyjnej? J

KOBIETA, 31 LAT 11 miesięcy temu
Dobry wieczór.
Opisany problem wymaga stacjonarnej wizyty że względu na wykonanie badania opisanego narządu ruchu oraz zapoznanie się z płytami badania aby ocenić również objawy kliniczne jakie Pani posiada.
Zachęcam do wizyty u dobrego fizjoterapeuty lub ortopedy którzy oceni i zaleci odpowiednie zalecenia.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Specjalista medycyny naturalnej
Naturoterapeuta
Dietetyk