Jak wygląda operacja usunięcia kaletki nad kostką?

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda operacja usunięcia kaletki nad kostką oraz jakie są zalecenia po zabiegu?

Witam. Uważam, że powinien Pan porozmawiać z lekarzem, który będzie Pana operował i na pewno wszytko dokładnie lekarz Panu wytłumaczy. Pozdrawiam.

W tym zakresie musi wypowiedzieć się ortopeda, który wykonywać będzie zabieg. Metod zabiegowego leczenia schorzeń kaletki maziowej jest wiele, jak też i rodzaju znieczulenia do tego zabiegu. Bez konkretnych informacji na temat stanu kaletki, wskazań do operacji i badania fizykalnego pacjenta nie odpowiem na te pytania.