Jak wygląda opieka nad noworodkiem?

czy opieka nad noworodkiem jest trudna czy podołam gdy urodze swoje dziecko ?boje sie ze nie dam rady np.jak dziecko bedzie płakac nie bede wiedziała jak je uspokoic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością opieka nad dzieckiem nie należy do łatwych, niemniej jednak każda świeża mama jakoś sobie radzi z nową sytuacją.