Jak wygląda proces rekonwalescencji po operacji nerki?

WITAM!MĄŻ MIAŁ PRZEDWCZORAJ OPERACJĘ NERKI(WIELOTORBIELOWATOŚĆ NEREK)DRUGA TEŻ NIE JEST ZDROWA BO PRACUJE W ZALEDWIE 6 %DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE PODNOSI SIĘ BO GO STRASZNIE BOLI WIADOMO PO OPERACJI,ALE CZY MOŻE SIĘ JESZCZE COŚ POGORSZYĆ?NERKA BYŁA BARDZO DUŻA

Lek. Paweł Szadkowski

Informacji na temat stanu zdrowia, dalszej rekonwalescencji oraz rokowania powinien państwu udzielić lekarz prowadzący. Pani opis nie pozwala na to żeby odpowiedzieć pani na pytanie.