Jak wygląda przerzut podskórny czerniaka?

3 lata po wycięciu zmiany pierwotnej -clark IV i węzłów wartowniczych-niezmienionych. Pytanie:jak wygląda przerzut podskórny czerniaka gołym okiem? Co 4-5 miesięcy wyczuwam pod skórą twardy guzek, który oczywiście wycinam .7x był potwierdzony histopatologicznie .Ostatnio ,pomimo że był widoczny na pet i usg -histopatologicznie :,,ogniskowa proliferacja komórek wrzecionowatych i obszary włóknienia i szkliwienia''.Jeżeli nie czerniak to co to było?

Przez internet nie jestem w stanie postawić rozpoznania!!! Proszę być pod opieka ośrodka onkologicznego leczącego dotychczas!! zż