Jak wygląda przyjmowanie Setaloftu w ciąży?

Mam 24 lata od 3 lat biorę setaloft teraźniejsza dawka to 150mg, Mam dziecko 4 letnie, chciałabym mieć kolejne teraz, z tym, że ciężko będzie odłożyć mi leki, mam zaburzenia lękowe i wszystko wraca gdy próbuję odłożyć nawet stopniowo. Jak to wygląda w trakcie ciąży? Jakie jest ryzyko?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę się skonsultować z psychiatrą, czy istnieje możliwość odstawienia leku na czas ciąży. Pozdrawiam.