Jak wygląda zajście w ciążę w tej sytuacji?

Witam . Piszę jeszcze raz .Moja miesiączka była 5.09-10.09 a stosunek był 13,14 i 18.09 . następną miesiączkę miałam 9.10-13.10. A stosunek był 1,5 i 16.10 . Jak wygląda zajście w ciążę ? Staram się o dziecko już parę miesięcy .Proszę o szybką odpowiedz

Komórka jajowa jest uwalniania ok 14 dnia przed miesiączką i przeżywa w jajowodzie 3 dni . Plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych nawet 7 do 9 dni. Najważniejsze jest wyluzować. Najczęściej zachodzi się w ciążę na urlopie lub kiedy się o tym nie myśli - może się mylę ? Z drugiej strony ważne jest przygotowanie organizmu przed ciążą, badania , witaminy, snacja jamy ustnej;), a nad to wszystko zaufany ginekolog .