Jak wygląda życie z astmą?

Czy od astmy sie umiera kiedy przyjmuje sie leki czy mozna normalnie zyc?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W tej chwili dysponujemy lekami najnowszej generacji do leczenia astmy. Diagnoza absolutnie nie jest wyrokiem, a stosowane wziewnie sterydy praktycznie nie powodują objawów ubocznych, dzięki czemu są one stosowane z powodzeniem nawet u bardzo małych dzieci. Regularne stosowanie leków oraz stała kontrola choroby pozwalają żyć prawie normalnie.