Jak wyglądają pierwsze objawy depresji?

witam Pania mam oznaki depresji polegja one tam nie jestem skupiona ; zle mysle oswiecie i ludziach kiedyś zranili mnie agresja z mojej z strony?

Dzień dobry,

U każdej osoby objawy depresyjne mogą się różnić; tak samo - pierwsze objawy.
Jeżeli chce Pani wiedzieć co Pani dolega i co można z tym zrobić, to jak najbardziej namawiam na wizytę u lekarza psychiatry.