Jak wyjść z rozdwojenia jaźni?

Dzien dobry mam prosbe moj syn jest chory ma rozdwojenie jazni jak to wygladda i czy mozna go z tego wyleczyc u jakich lekazy juz wszedzie chodzilam ale to czesto juz sie u niego powtarza martwie sie i nie wiem co dalej robic dzienki.

Mam wątpliwości co do rozpoznania "rozdwojenia jaźni". Jest to niezwykle rzadki stan, praktycznie niespotykany. Zaburzenia psychiczne leczone są przez psychiatrów. Należy zwrócić się o pomoc do lekarza tej specjalności. Choroby nawracają zwykle z powodu nieprzestrzegania zaleceń lekarskich, odstawiania leków. Pani rolą jest dopilnowanie, by syn leczył się systematycznie.