Jak wykonuje się angio-MR?

Witam. Chcial bym zapytać jak wyglada Badanie rezonansem magnetycznym głowy Angio ... Mialem wykonywany zwykly rezonans magnetyczny głowy , duzo rozni sie przebieg badania? I czy jesli mialem wykonywane badanie bez kontrastu bo nie bylo takiej potrzeby lekarz podczas badania tak stwierdził to i Angio nie potrzebuje kontrastu? Czy przy Angio jest konieczny kontrast? I jak jest podawany ? Dożylnie przez rękę? Bardzo zależy mi na odpowiedzi pozdrawiam

szanowny Panie, angio-MR wygląda tak samo jak zwykły rezonans, z tym że na ogół podaje się dożylnie kontrast