Jak wykonywać ćwiczenia po kompresyjnym złamaniu kręgu L1?

Jakie wykonywać ćwiczenia po kompresyjnym złamaniu kręgu L1, od września noszę gorset jewetta, obecnie robię przerwy w ciągu dnia gdyż bolą mnie zebra tak mi się wydaje, Pr, ESD tem nie czułam bólu ale przez tak długie noszenie wszystkonie boli, mój ortopeda mówi że mam jeszcze nosić do koncz marca

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Dopiero po ściągnięciu gorsetu należy udać się do fizjoterapeuty w celu indywidualnego dobrania metod fizjoterapii [np. ćwiczeń].