Jak wyleczyć długotrwałą bezsenność?

jak mam wyleczyć bezsenność skoro lekarz rodzinny zaleca mi tabletki na sen na receptę i biorę je od roku chciałbym się od tego uwolnić ale nie wiem jak a w moim mieście nie ma przychodni leczenia zaburzeń snu proszę o odpowiedż

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.mozna na skypie.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza