Jak wyleczyć grzybicę penisa?

Mam 20 lat. Od jakiegoś czasu próbuję bezskutecznie zwalczyć grzybicę (czerwone łaty na penisie i żółta wydzielina). Ginekolog przypisał mi kremy do smarowania (P*** i T***), tabletki (F***) oraz roztwór do przemywania (T***) - po tygodniu nie ma żadnej poprawy, jakby maść w ogóle nie działała. Ból i pieczenie ustąpiło, ale czerwone łaty i wydzielina ani troche nie zmieniła swojej postaci. Zastanawiam się czy nie iść do dermatologa i nie przebadać pod mikroskopem tej wydzieliny - może wtedy coś odpowiedniego zaradzi. Natomiast pytanie do specjalisty: jak mogę najszybciej się tego pozbyć? Czy są jakieś skuteczne sposoby aby pozbyć się tego raz na zawsze? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziekuję.

20 LAT ponad rok temu

Witam.

Najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie pobranie wymazu i określenie z czym tak naprawdę mamy do czynienia, a następnie wypisanie skutecznego na dany patogen leku.

Proszę pamiętać, aby jednoczasowo leczyła się równiez Pana partnerka (nawet jesli ona nie ma żadnych dolegliwości)

Pozdrawiam.