Jak wyleczyć niebakteryjne, bezobjawowe zapalenie gruczołu krokowego?

Witam, aby wyleczyć niebakteryjne, bezobjawowe zapalenie gruczołu krokowego należy stosować pewne antybiotyki. Jednak z tego co mi wiadomo, te zapalenia mają nawroty i lubią wracać. Co z natury jeść lub pić, aby zapobiec maksymalnie temu. Ja jem żurawinę i piję wierzbownicę drobnokwiatową. Czy to dobrze? i czy jest coś jeszcze?
Lek. Artur Jeliński Urolog

Nieznam odpowiedzi ktora moglaby pana zadowloci.wszystkie metody dozowolone prostamol uno tez mona przyjmowac czasmi leki p/zapalne z aabtyboitykami i biseptolem wlacznie zmian naykow zywienowych unikanie alkocholu ostrych przypraw.