Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 9 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wyleczyć się z pasożytów?

Witam serdecznie od kilku lat mam problemy z wyleczeniem sie z pasozytów. Leki typu zentel,vermox, pyrantelum nie pomagają . Czy jest to możliwe aby pasozyty uodporniły sie na te leki? Moje odczucia sa potwierdzane zawsze wynikiem badania które co jakis czas wskazuje na gliste ludzka .Czyzby leki nie działały?Mieszkam w małym miasteczku na lubelszczyznie. Prosze mi poradzic gdzie moge znalesc specjaliste który mi pomoze.
ponad rok temu

Bandażowanie kłosowe przedramienia

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Zastosowanie pojedynczej doustnej dawki albendazolu, mebendazolu lub pyrantelu wiąże się zwykle z dużym odsetkiem wyleczeń zarażeń glistą ludzką. Jeżeli jednak preparaty te nie skutkują warto proponuje udać się do szpitala SPSK 1 przy ulicy Staszica w Lublinie na oddział chorób zakaźnych.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

niestety wbrew pozorom WSZYSTKIE infekcje pasożytnicze są oporne leki. Stwierdzenie jaj pasożyta w kale oznacza aktualne zakażenie. Przy opornej infekcji proponuje skontaktowanie sie z najbliższą poradnią chorób zakaźnych. Zwracam też uwagę na fakt ze leczyć na pasożyty trzeba równocześnie WSZYSTKICH domowników A PO leczeniu najlepiej wyrzucić pościel i bieliznę...
pozdrawiam
marcin koncewicz

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy