Jak wyleczyć uzależnienie od Gripex Max?

Witam Mam pytanie odnośnie uzależnienia od leku Gripex Max. Mój ojciec(60lat) od około 10 lat dzień w dzień zażywa tabletki Gripex Max. Nie może funkcjonować bez tych tabletek, gdy tylko 1-2 dni nie weźmie od razu jest przeziębienie, bóle stawów, ogólne złe samopoczucie . Był na kilku konsultacjach u lekarzy rodzinnych,immunologów którzy przepisywali antybiotyki na grypę ,jednak bez gripex max nie może się obejść,żadne antybiotyki na przeziębienie nie pomagają. Bardzo proszę o pomoc. Do jakiego lekarza się zwrócić z tym problemem ?
MĘŻCZYZNA, 60 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Gripex Max jest preparatem zawierającym kilka substancji. Paracetamol - nadużywany uszkadza wątrobę. Pseudoefedryna również może uszkadzać wątrobę oraz działać szkodliwie na błony śluzowe. Jeśli immunolog wykluczył zaburzenia odporności, to mogą państwo udać się do reumatologa oraz laryngologa, w celu wyjaśnienia objawów ogólnych (diagnostyka zależy głównie od występujących objawów oraz już wykonanych badań). Stosując ww. preparat przewlekle naraża się pacjent na szereg działań niepożądanych.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty