Jak wymodelować piękny brzuch?

Hej mam 14 lat , 170 m i 50 kg. Chciała bym schudnąć w sumie figure mam Ok ale moim problemem jest gruby brzuch... ;/ I stąd pytanie. W jaki sposob moge zrzucić kilka kilogramów?

Twój wskaźnik masy ciała BMI wynosi 17,3, co oznacza niedożywienie (norma 18,5-24,9). W Twoim przypadku żadne odchudzanie nie wchodzi w grę, a wręcz powinnaś przytyć. Zwłaszcza, że w Twoim wieku nadmierna redukcja masy ciała może zaowocować  problememi zdrowotnymi.