Jak wyprowadzić się od toksycznej teściowej?

Co mogę zrobić żeby wyprowadzić się od toksycznej teściowej i mami synka z dzieckiem

Dzień dobry!

Warto zacząć od poszukiwań wspólnego frontu z partnerem/ mężem. Przeanalizowania i Pani i jego potrzeb oraz poglądów na ewentualną wyprowadzkę. W nauce skutecznej komunikacji, lepszego zrozumienia Waszej sytuacji i podejmowaniu dalszych decyzji dot. Waszej rodziny, może pomóc terapia partnerska.

Pozdrawiam!

Witam. Jaka jest Pani sytuacja finansowa? Jest Pani sobie poradzić samodzielnie z dzieckiem? Czy właśnie tego Pani chce? Czy widzi Pani szanse na uratowanie związku? Jeżeli tak to zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą par i małżeństw, na spotkaniach w bezpiecznych warunkach będą mogli Państwo omówić sprawy o których trudno jest rozmawiać w domu. Pozdrawiam.

Nie pisze Pani co stoi na przeszkodzie wyprowadzki od teściowej...Czy partner też tego chce? Czy macie Państwo dokąd się wyprowadzić? Niestety znam zbyt mało szczegółów, by móc odpowiedzieć na pytanie.

Pozdrawiam serdecznie