Jak wytłumaczyć taki opis EEG?

Proszę o wytłumaczenie poniższego opisu EEG i co może on znaczyć: Zapis średnionapięciowy, zróżnicowany przestrzennie. W zapisie dominuje czynność fal alfa o częstotliwości 9-11 Hz i amplitudzie do 50 uV najlepiej wyrażona w odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych oraz fale beta 14-20 Hz. Na tym tle zarejestrowano obustronnie serie fal theta 6-7 Hz o amplitudzie do 100 uV i niekiedy ostrym rysunku Rz - obecna Fs - wodzenie dobrze zaznaczone Hw - zwiększa udział fal wolnych

Witam, nie podał Pan żadnych danych klinicznych, bez tego nie da się zinterpretować wyniku. Najlepiej będzie jak uda się Pan do lekarza prowadzącego