Jak wzbudzić większe zainteresowanie u męża?

Witam.Jestem z mezem 16 lat.Nie mamy dzieci.Nic nam nie brakuje mamy dach nad glowa i co jesc.Moj maz mam wrazenie nie interesuje sie mna.Ide w nocy spac kiedy maz zasnie do drugiego pokoju bo chrapie.W tym czasie onanizuje sie w wiekszosci ogladajac tv z sexy kobietami.Wystarcza mu teledyski muzyczne.Potrafi nawet o 4 w nocy bo kiedys go przylapalam jak tv ogladal.Staralam sie tlumaczylam ze go pragne ze nie zniose tego ze on woli po kryjomu z tv niz zemna.Ale doszlo do tego ze pracuje u taty i jezdzi sobie na 15 h do pracy i wraca o 21 h.A kiedy juz wroci jest podchmielony i tylko wspomina kiedy odbuduje swoj zespol muzyczny.Ja jestem tak odczuwam jak powietrze.Piore, gotuje taka kura domowa na ktora on juz nie patrzy bo tam w telewizji same laski.Zyje sam swoja przyszloscia stworzenia ponownie zespolu.A gdzie ja jestem w tym wszystkim.Tylko siedze i placze wieczorami czy on wroci lekko wypity czy jak? I tak sex to jest od czasu do czasu mus z jego strony.On woli sam sie zadowalac.Czy moze stalam sie dla niego nie atrakcyjna?

Dzień dobry
Rutyna, to niestety sprzymierzeniec, ale i wróg w związku. Przyjazną twarz ma wtedy, gdy wprowafza porządek, bezpieczeństwo, ale jest zagrożeniem, gdy przygasza iskrę namiętności. To jest niebezpieczne dla pary. Pani niepokoje mają zatem uzadadnienie. Być może powiedzenie mężowi za czym Pani tęskni, za jakim mężem z przeszłości, a nie co powinien lub nie piwinien może pokazać mu, że Pani ciągle zależy. On też za czymś tęskni. Może zdradzi Pani więcej, bo sygnalizuje to. Może jako para mielibyście ochotę wysłuchać się, rozpalić te tęsknoty i pójść za nimi wspólnie? Zawsze jest ktoś kto musi zrobić pierwszy krok. Można też pokusić się na terapię dla par, by wspólnie rozważyć czego potrzebujecie dla siebie. Wszystkiego dobrego. Joanna Marciniak