Jak wzmocnić odporność małego dziecka w naturalny sposób?

Moja córeczka bardzo często choruje.Ma 17 miesięcy.Kilka razy miała zap.gardła.2 razy zap.płuc,1 raz zap.oskrzeli.Zaraz po zap.gardła pada jej na oskrzela lub płuca.Ciagle tylko antybiotyki.Dlaczego tak często choruje? Jak wzmocnic odpornosc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma tak na prawdę skutecznych metod wzmocnienia odporności. Nie mniej jednak dla dziecka ważne jest aby przebywało w odpowiednich warunkach, z odpowiednim dopływem świeżego powietrza oraz wilgotności. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na odpowiednią dietę dziecka.

Bardzo dobry i godny polecenia jest SINAMIT w kroplach - jedyny dystrybutor Mito=Pharma, mogę dać kontakt. meil do mnie bajko1@wp.pl