Zapytaj lekarza

1 , 0 3 3 , 3 7 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zaakceptować licznych partnerów seksualnych partnerki

Witam, Mam problem z ilością partnerów seksualnych mojej dziewczyny(25 lat). Od początu nie chciała przyznać sie ilu ich było, później powiedziała mi, że jestem 10 (sądziłem już wtedy, że zaniżyła liczbę) ale ostatnio całowicie przypadkowo dowiedziałem sie, że jestem jej 25 partnerem (ona jest moją 3 partnerką). Wiem, że będę musiał z nią poważnie porozmawiać, ale nie wiem za bardzo jak mam sie do tego ustosunkować i nie wiem czy mogę jej zaufać jeśli zatajała takie rzeczy przede mną.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Depresja poporodowa

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży opowiada o depresji poporodowej.

Całe szczęście przeszłość jest tylko przeszłością. Zmienić jej się nie da. To jak będzie wyglądał wasz związek zależy tylko jak postępujecie teraz i tak długo jak będziecie ze sobą. Wasze relacje i warunki na jakich wasz związek się opiera,przy zgodzie na to was obydwojga, powinien stworzyć wam szczęśliwy związek.
Pozdrawiam.

0

Dzień dobry. To rzeczywiście trudna sprawa. Moim zdaniem rozmowa jest dobrym początkiem i może Panu wiele wyjaśnić. Proponuje też aby zastanowił się Pan czego Pan oczekuje od tego związku oraz co dla Pana oznacza bycie 25 partnerem seksualnym swojej dziewczyny. Czy jest to do zaakceptowania przez Pana? Zastanawiająca jest także tak wysoka liczba poprzednich partnerów Pana dziewczyny - ma Pan prawo być zaniepokojony i mieć ograniczone zaufanie. Życzę pomyślnego rozwiązania Pana problemu. Serdecznie pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy