Jak zachęcić dziewczynę do większej aktywności seksualnej?

Mam problem w związku dt.sexu i okazywania uczuć. Ja raczej jestem chętny do długiego przytulania i pieszczot (rano Po przebudzeniu i wieczorem przed dnem), moja partnerka zazwyczaj nie ma ochoty chyba ze bardzo się postaram a przytulanie polega na położeniu głowy na mojej klatce. Coś takiego jak sex oralny w jej wykonaniu pojawił się chyba dwa razy jak zrobiłem jej remont mieszkania. Dowiedziałem się, że wcześnuej była w relacji tylko sex. Facet ją zlewał a ona jeździła do niego do łóżka oczywiście były lody u bardzo się srarała, dużo zainteresowania były z jej strony zawsze po czym nie odzywał się tydzień albo dwa i znowu powtórka. Co robić jak żyć, czuje się z tym źle, że ktoś przede mną dostał tak wiele a ja prawie nic.

proszę nie zmuszać partnerki, jest to tylko i wyłącznie jej sprawa na co będzie się zgadzać