Jak zacząć radzić sobie w życiu?

Mam iść do pracy, ale mam wrażenie, że do żadnej się nie nadaje i nic nie potrafie dobrze zrobić. Nie potrafie wybrać dokładnie co chciałabym robić w życiu. Kiedy wybieram sobie rózne warianty pracy to zawsze znajde jakieś "ale", tego nie potrafie, do tego nie mam cierpliwości, tego nie lubie, a przecież mam ponad 20 lat i czas na siebie zarabiać. Tylko jak?

Proponuję skorzystać z porady psychologa, który wykona badanie predyspozycji zawodowych, osobowości i Pani mocnych stron, dzięki czemu będzie w stanie pomóc w dokonaniu wyboru. Ponadto kontakt z psychologiem doda Pani motywacji i sił do wkroczenia w nowy etap życia.

Życzę powodzenia
Katarzyna Binder

Może warto skonsultować się z psychologiem, doradca zawodowym lub coachem? Szczególnie CI ostatni specjalizują się w pomocy w wybraniu i zaplanowanie ścieżki kariery, a także zmotywowaniu się do jej spełnienia.