Jak zaleczyć ten stan zapalny?

Dzień dobry, odebrałam właśnie wyniki badań cytologii. AI: jakość rozmazu AII - rozmaz nadaje się do oceny, ale: AIIc - jest niezbyt czytelny z powodu licznych komórek zapalnych B - ogólna charakterystyka obrazu: B1 - obraz cytologiczny w granicach normy (nie stwierdza się śródnabłonkowej neoplazji ani raka) E - zalecenia: E3e - kontrola wg zaleceń lekarza Zostałam poinformowana, że wszystko jest w porządku, a komórki zapalne nie kwalifikują się do leczenia. Czy aby na pewno na stan zapalny nie powinnam otrzymać jakiś leków, aby zaleczyć stan zapalny ? Może powinnam skonsultować to jeszcze z innym ginekologiem ? Proszę o odpowiedź Pozdrawiam serdecznie

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem - specjalistą ginekologii onkologicznej.