Jak zapobiegać przeziębieniu?

Dzień dobry! Wszyscy w domu są przeziębieni. Mają katar i kaszel. Kaszlą na mokro i nad ranem zaczynają odkrztuszać flegmę. Od kilku dni drapie mnie w gardle i kicham. Kataru ani kaszlu jeszcze nie mam. Domyślam się, że zaczyna się u mnie przeziębienie. Co zrobić, aby nie dopuścić do rozwinięcia choroby?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym przyjmować Inozynę pranobeks zgodnie z ulotką producenta. Pozdrawiam.