Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zapomnieć o byłej dziewczynie?

Od rozstania minęło już prawie cztery miesiące. Na początku było cholernie ciężko. Próbowałem utrzymać jakiś kontakt ale chyba zrobiłem coś nie tak. Teraz nie utrzymujemy go wcale, tylko czesc. Była chwila poprawy. Od pewnego momentu znów myślę o niej 24/h, sni mi się co noc. Uciekam w używki. Czasami myślę żeby skończyć ze sobą. Bez niej nic juz nie ma sensu. Zadna inna kobieta mnie nie interesuje. Szanuję jej wole i milcze. Ale dłużej nie dam rady. Jak zapomnieć albo jak nawiązać kontakt ?
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Przyjaźń z eks

Witam!

Sądząc po początkowych słowach, Pańskie samopoczucie ulega zmianie - pierwsze 3-4 miesiące były bardzo trudne natomiast później wystąpił okres poprawy - cenną informacją byłoby zastanowienie się nad tym co sprawiło zmianę samopoczucia.

Ponadto w sytuacji obniżonego samopoczucia, z pojawiającymi się myślami rezygnacyjnymi zalecam poszukać wsparcia wśród bliskich oraz skonsultować się z psychologiem lub psychoterapeutą w celu analizy trudności oraz wypracowania metod zaradczych.

Pozdrawiam!

Psycholog, absolwent studiów na kierunku psychologia i kogniwistyka.
0

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy