Jak zapomnieć o dziewczynie, która porzuciła przed ślubem?

minely 4 lata od tego jak moja narzeczona ktora kochalem mnie zostawila dla innego przed slubem, miesiac temu wziela z nim slub, ja prawie bym o tym zapomnial bo ucieklem do holandii i palilem duzo trawy by uszkodzic niektore receptory zapisu wspomnien, ale odkad ona wyszla za maz negatywne mysli i stany depresyjne wrocily, nie leczylem sie, nie chodzilem na zadne spotkania, z powodu tej dziewczyny rozpadaly mi sie zwiazki, a ja ja chyba kocham lub chce zniknac z swiata, pomocy, co robic???

Dzień dobry. Jeżeli po 4 latach od tamtych wydarzeń wspomnienia sa dla Pana nadal tak zywe, oznacza to, że z jakichs powodów nie chce Pan się pogodzic z tamtą stratą. Zachęcam do podjęcia psychoterapii aby przepracować tę stratę i przyjrzec się ukrytym motywom jakie stoją za Pana pozostawaniu przy tamtej partnerce. Pozdrawiam.