Jak zapomnieć o zauroczeniu i mężczyźnie?

Witam, mam dość trudne pytanie... otóż 2 lata temu zakochałam się w pewnym bezdomnym starszym ode mnie 7 lat, on jest bezdomny bo tak wybrał nie chce żyć ze swoją partnerką z która ma dziecko. Mam z nim stały kontakt czasem gdzieś jedziemy wiem, że to nie ma sensu bo ja szukam męża a on nim nigdy nie będzie, nie pracuje więc niczego nie mi nie zaoferuje, był karany i ma długi.. Muszę o nim zapomnieć, ale on mi nie ułatwia, proszę o pomoc jak skutecznie przestać o nim myśleć?? Od 2 lat tak mam...

Witam, warto przyjrzeć się wraz z terapeutą podczas sesji tej sytuacji, nie ma odpowiedzi na to pytanie na forum. Sesja będzie dobrym rozwiązaniem, dlatego zachęcam. Może Pani skorzystać w ramach wizyty bezpłatnej z takiej porady w Poradni Zdrowia Psychicznego, należy mieć skierowania do psychologa od lekarza POZ, bądź odpłatnie prywatnie. Pozdrawiam serdecznie.