Jak zaprzestać rozwolnieniom przy epilepsji?

Witam jestem chory na jeden z rodzaju epilepsji i od ką zaczełem brać Vetirę 750 na noc 500 na dzień to zaczeły problemy z oddawaniem kału mam rozwolnienie czasami nie mogłem wytrzymać i puściłem do majtek kał biorę jeszcze Depakine Vimpat i Clonazepamum ale lubie też 3-4 dziennie kawy z mlekiem przed tę nie miałem takich problemów jedynie nie mogłem wytrzymać z kałem czy to od leków?

On pokieruje dalsza ewentualną diagnostyką specjalistyczną w tym ewentualnie chirurga i kontrolnej wizyty u neurologa.

pozdrawiam