Jak zastosować ten lek przed badaniem u dziecka?

Witam. Mój syn ma 4lata i bardzo słabo mówi (dużo ale po swojemu) zostaliśmy skierowani na różne badania w tym na ASSR. Trochę obawiam się czy uda mi się go uśpić naturalnie dlatego poprosiłam o lek na wyciszenie i uspokojenie -dostalam lek o nazwie HYDROXYZINUM ESPEFA lecz nie bardzo wiem jak go stosować i przeliczyć jaką dawkę mogę mu dać przed badaniem. Dodać mogę że syn waży 25 kg i jest wysoki jak na swój wiek. Nie jest uczulony na nic.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Dawkę należy odnieść indywidualnie do masy ciała dziecka. Pozdrawiam.