Jak zatrzymać wypadanie włosów?

Witam, od kilku miesięcy wręcz masowo wypadają mi włosy. Co kilka miesięcy je farbuje, aczkolwiek dotąd nie było to tak brzemienne w skutkach. Piję trochę kawy, ale nie więcej niż dwa kubki dziennie, niestety mam problem z trzymaniem stałej, bogatej w witaminy diety. Ostatnio zaobserwowałam fragmenty skóry widoczne spod nielicznych kosmyków w miejscu zakoli, które jak wiem odziedziczyłam, Jest jakiś sposób na zatrzymanie wypadania włosów? Czy w moim przypadku konieczna jest wizyta u dermatologa?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezsprzecznie konieczna jest wizyta u dermatologa lub co może zdziwić endokrynologa, gdyż może być to wynik wahań hormonalnych.