Jak zażywać tabletki Naraya po pomyłce w przyjmowaniu?

Witam, przyjmuję tabletki Naraya Plus od 8 mies, kończyłam teraz drugi tydz blistra. W sobotę tabletkę przyjęłam o zwykłej porze, godz 15. Coś mi się w głowie poprzestawiało i nad ranem o 4 w niedz wydawało mi się że w sobotę tabletki nie wzięłam, a więc zażyłam ją drugi raz. Mam pytanie, czy w niedz o 15 przyjąć kolejną, czy tą z 4 rano mogę zaliczyć do niedzielnej?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Należy przyjąć tabletkę w niedziele o stałej porze.

można zażyc o 15 tej następną. . Po 20 dniach zrobic przerwe i zacząc nowe opakowania. Będzie 20 dni zażywania z powodu zażycia podwójnej taletki