Jak zbadać przyczynę tych zawrotów głowy?

Dzień dobry. Od niedawna mam problem z zawrotami głowy. Taki epizod wystąpił u mnie kilka miesięcy temu i trwał ponad tydzień, ale ustąpił, więc to zignorowałam. Teraz znów wróciły te objawy. Dodatkowo jestem ciągle senna, ospała, brak mi energii. Taki stan występuje już od kilku lat. Skutkowało to zazwyczaj godzinnymi drzemkami w ciągu dnia. Badania ogólne robione stosunkowo niedawno, ponad miesiąc temu, w normie (plus OB i CRP). Przeczytałam, że podobne objawy występują przy guzie mózgu. Jakie badania warto zrobić? Czy jest się czym martwić? Dodatkowo występują bóle głowy, ale są one sporadyczne.
KOBIETA, 21 LAT 2 tygodnie temu

Dzień dobry.

Opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który oceni objawy w trakcie badania fizykalnego i zaleci odpowiednie zalecenia np rozszerzoną diagnostykę z krwi i konsultacje np neurologa, ortopedy bo schorzenia mogą również wynikać z kręgosłupem szyjnym ale to już po ocenie objawów klinicznych w trakcie badania fizykalnego.

Opisany objawy mogą mieć różne przyczyny np cukrzyca lub inne schorzenia.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk