Jak zdiagnozować neuroboreliozę?

Chciałam zapytać czy test western blog wykaże neuroborelioze. Jak MOŻNA ją Zdiagnozować? Pozdrawiam.

powinna Pani mieć wykonane badanie płynu mózgowo-rdzeniowego,ew rezonans magnetyczny głowy,istotne też są objawy,jakie Pani ma.

Trzeba wykazać obecność przeciwciał w płynie mózgowo-rdzeniowym. W tym celu należy wykonać punkcję lędźwiową.