Jak zinterpretować mój przyrost bety?

Jestem po transferze zarodka (22.05). Okazało się ku mojej radości że beta hcg jest dodatnia. Do tej pory jej przyrost był wzorcowy. Aktualnie jestem w 7 TC. 18 czerwca beta hcg wyniosła 55000 a 22 czerwca 94000. Według kalkulatora przyrost jest poniżej normy. Czy powinnam się martwić że coś źle idzie? Wymagam się z niepłodnością około 5 lat, stąd moje obawy

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ginekologiem - specjalista endokrynologii ginekologicznej.