Jak zinterpretować swój wynik histopatologiczny?

Bardzo proszę o interpretację wyniku histopatu. Wyciętej, przetrwałej grasicy, o rozmiarach 7 cm * 2cm *1 cm, wycinanej z powodu trudności z oddychaniem. Morfologia krwi prawidłowa, oto rozpoznanie : obraz odpowiada przetrwałej grasicy. Obecne pojedyncze centra namnażania. Tylko tyle było napisane. Czy to nowotwór, czy nie mam się czym martwić?

Lek. Paweł Szadkowski

Gdyby był to nowotwór, opis zawierałby taką informację. Była to po prostu przetrwała grasica, nie powinno być powodu do niepokoju.