Jak zinterpretować taki opis MR głowy z kontrastem?

Dzień dobry, prosze o interpretację wyniku badania MR głowy z kontrastem. Badanie przeprowadzono na aparacie Simens Aera 1,5T. Wykonano sekwencje TSE T1 i T2,dark fluid, SWI oraz iso T1 w płaszczyznach poprzecznych,czołowych i strzałkowych.....Wynik: Przykomorowo, przy trójkącie komory bocznej lewej widoczne jest ognisko sr 8mm hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR, nieulegające wzmocnieniu kontrastowemu, w sasiedztwie druga drobna zmiana o podobnej orfologii. Obraz MR nie jest charakterystyczny- zmiany demielinizacyjne?naczyniopochodne? Poza tym struktury mózgowia zmian patologicznych nie wykazują. Bez patplogicznego wzmocnienia po dozylnym podaniu paramagnetycznego srodka kontrastowego. Uklad komorowy symetryczny, nieposzerzony....Dodam ze do neurologa poszlam z powodu dretwienia prawej reki i nogi, powracającego bólu stawów, pogorszenia widzenia i silnego bolu w kregosłupie piersiowym oraz ciagłego zmeczenia i słabej koncentracji. Niebawem mam również MR z kontrastem kregosłupa piersiowego.

Szanowna Pani, jak w opisie- obraz nie jest charakterystyczny, ciężko mi cokolwiek powiedzieć na podstawie opisu