Jak zinterpretować taki opis tarczycy?

Proszę o interpretację: Tarczyca dwupłatowa, o objętości ok. 38 ml. Zakres normy 18 ml. Prawy płat o wymiarach 23/29/55 mm/ obj. Ok 18 ml.o nieco wzmożonej niejednorodnej echogenicznosci, z licznymi torbielami, największa o wymiarach 14/8 mm. Płat lewy o wymiarach 26/32/50 mm/ objętośc około 20 ml o nieco wzmożonej niejednorodnej echogebiczności, z licznymi torbielamu, największa o wymiarach 11/8, bliżej dolnego bieguna guzek lity normoechogeniczny o wymiarach 16/12. Cieśń 5 mm. Proszę o analizę

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W Pani przypadku należy regularnie kontrolować czynności tarczycy [TSH, FT3, FT4, przeciwciała przeciwtarczycowe] oraz regularnie wykonywać USG tarczycy.