Jak zinterpretować taki wynik USG po CC?

Wynik USG po CC: Lewa miedniczna nerkowa nieznacznie powiekszona. w rzucie lewego jajnika zmiana o mieszanej echogenicznosci 34mm. W obrebie powlok w rzucie blizny pooperacyjnej w linii srodkowej widoczna jest zmiana o obnizonej echogenicznosci o wym 6x2mm -rozrost blizny? endometrioza. Reszta w normie. Co to moze oznaczać? Jestem 10 miesiecy po CC

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie Tk jamy brzusznej oraz miednicy mniejszej i skonsultowanie się ginekologiem oraz chirurgiem.