Jak zinterpretować takie rtg mojego kręgosłupa?
Witam prosze o interpretace wyniku rtg kregoslupa. Miernego stopnia zwężenie tarcz m-kregowych w dolnym odcinku kregoslupa ledzwiowego- na poziomie L4-L5, L5-S1 z lopatowatym wyrostkiem bocznym lewego kregu L5. Ostre ustawienie kosci krzyzowej z zaznaczajacym sie uskokiem na poziomie L5-S1. Dodam ze bardzo boli mnie kregoslup w odcinku ledzwiowym. Mialam wklucia do cesarskiego ciecia prawie rok temu.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Te zmiany z pewnością nie są komplikacją znieczulenia do cięcia cesarskiego. Natomiast jest to podstawa do konsultacji z ortopedą. Pozdrawiam.