Jak zinterpretować te wyniki morfologiczne krwi?

Witam, wczoraj otrzymałem wyniki morfologiczne krwi. Większość jest w normie, ale mam duże odchylenia w przypadku LYMPH% 13 % (norma 20-45) NEUT% 79,4 (norma 45-70) granulocyty segmentowe 75 % (norma 45-70) oraz LYMPH(z płotkiem) 1,38 (norma 1-5) oraz NEUT(z płotkiem) 8,45 (norma 1,8-7,7). Wynik OB po 1h - 2mm (norma to poniżej 15). Zaznaczam, że dzień przed wykonaniem badań krwi dostałem gorączki 37.2 stopnia, a w nocy miałem dreszcze i zimne poty. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym p dwóch tygodniach powtórzyć badania i jeśli dalej będą poza normą to proszę skonsultować się z internistą.