Jak zinterpretować wyniki badania cholesterolu?

Witam mam takie pytanie robiłam badanie na cholesterol i wyszly mi takie wyniki cholesterol całkowity 5.37 mmol/l HDL 1.56mmol/l LDL 3.57mmol/l i trójglicerydy 1.16mmol/l jak mam to interpretować czy to dobre czy źle wyniki dziękuję za odpowiedzi

Witam, podwyższona ilość cholesterolu LDL oraz całkowitego, warto zmienić dietę i zadbać o systematyczną aktywność fizyczną