Jak złagodzić objawy odstawienne benzodiazepin?

Witam.Czy są sposoby na złagodzenie objawów odstawiennych benzodiazepin?Co 8 tyg.redukuję dawkę o 25%.Obecnie jestem na dawce 2x0,5mg zomirenu.Z początku było ok.Dzisiaj jednak nie wiem co się ze mną dzieje-mam uczucie jakbym miała zaraz zemdleć,upaść,trzęsą mi się nogi-nie mogę chodzić.Nie wiem co się do mnie mówi,mam ''spóźniony zapłon'',miałam oczopląs.Nie daje już rady.Błagam-czy są jakieś tabletki,witaminy czy cokolwiek innego co mogłoby mi jakoś pomóc?Zaczynam mieć myśli samobójcze.Pomocy.

Przy tej dawce zomirenu 2 x 0,5 nie powinny być takie objawy proszę zgłosić się do neurologa lub psychiatry celem zastosowano terapie zastępczą przeciw lękowa, podrawiam