Jak zlikwidować blizny po ospie?

Witam! Mam 17 lat. Rok temu miałem ospę wietrzną, w wyniku której pojawiły się na moim ciele liczne blizny. Czy istnieje możliwość usunięcia ich? Czy używanie kremów, maści itp. pomoże?
17 LAT ponad rok temu

Witam!

Jesli zmiany są głebokie to kremami nic już się nie da pomóc - radziłabym, aby skorzystał Pan z pomocy dermatologa, który ewentualnie zajmuje się usuwaniem zmian przy użyciu silnych kwasów bądź przy pomocy lasera.

Pozdrawiam.