Jak zlikwidować blizny po samookaleczeniu?

Jak zlikwidowac blizny po samookaleczeniu. Mam blizny ktore maja ponad 20 lat bardzo sie ich wstydze i przypominaja Mi zle wspomnienia z przeszlosci ktorych nie moge sie pozbyc. Problem polega na tym ze od kilku lat mieszkam w niemczech i nie wiem jak nazywaja sie po niemiecku takie konkretne zabiegi ktore mogly by Mi pomoc usunac te blizny i zapomniec wszystko Co zle , i nie znam cennika. Bardzo prosze o jakiekolwiek informacje za Co z gory dziekuje

Witam, aby jakąkolwiek metodę leczenia najpierw należy zgłosić się na konsultację,podczas której lekarz obejrzy blizny i dobierze metodę ich spłycenia, ewentualnie rozjaśnienia. Najczęściej w takich przypadkach stosuje się zabiegi laserowe oraz peelingi medyczne. Proszę również pamiętać, że nie zawsze można takie blizny usunąć do końca.