Jak zmienić podejście do problemów?

Dzień dobry. Jestem osobą ucząca się, z rodzicami nie mam kontaktu. Mam też chłopaka. Często i coraz częściej wymyślam sobie problemy, dodaję że miałam jeszcze gorsza sytuację w domu, że nikt mnie nie lubi itp. Widzę jak to wpływa na mojego chłopaka... Co mogę z tym zrobić?

Szanowna Pani,
zachęcam do rozważenia pomocy dla siebie w formie psychoterapii, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć swoje problemy, ustabilizuje się Pani samoocena, a tym samym wzmocni Pani swoje poczucie własnej wartości.

Pozdrawiam serdecznie, Bożena Waluś

Mgr Angelika Urban Psycholog

Witam. Myślę, że warto zgłosić się stacjonarnie do psychologa/psychoterapeuty i porozmawiać o szerszym kontekście problemu. Angelika Urban, pozdrawiam