Jak zmniejszyć i ujędrnić brzuch w 10 dni? :)

Witam, mam ogromną prośbę o pomoc. Mam 15 lat, 171cm wzrostu i wagę 67 kg. Mój problem to sterczący brzuch (górna część brzucha 72 cm, a dolna 80 cm). Za 10 dni wyjeżdżam na obóz do Francji, a bardzo chciałabym zabrać dwuczęściowy strój, lecz z takim brzuchem trochę się wstydzę. Czy da się coś zrobić? Jestem w stanie wszystko wykonać :) Od jakiegoś czasu ćwiczę, ale brzuch zmniejszył się minimalnie. Może ktoś zna jakiś sposób na ujędrnienie? Błagam o pomoc :) Pozdrawiam
15 LAT ponad rok temu

Witam ciepło,

Przede wszystkim nie powinnaś stresować się sylwetką, lecz cieszyć wakacjami, odpocząć i zrelaksować.
W ujędrnianiu pomocne mogą być:
- masaże
- ciepło-zimne natryski
- stosowanie kosmetyków ujędrniających
- codzienne ćwiczenia
- unikanie nadmiernych ilości soli (powoduje zatrzymywanie wody w organizmie).
Jak najwięcej czasu spędzaj aktywnie (w przypadku braku przeciwwskazań), ruch to najlepszy przyjaciel Twojego ciała.

Pozdrawiam