Jak zmniejszyć łydki? Jakie ćwiczenia?

Mam strasznie rozległe łydki.. źle się  z tym czuje. Na ogól jestem szczupła, ale te łydki. ;/ może jakieś ćwiczenia na to? Tylko nie chce żeby się  jeszcze bardziej rozbudowały - tylko, aby zmniejszyły masę. Straciły trochę tych mięśni, bo za dużo tam ich jest ; /

KOBIETA ponad rok temu

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa

Powinnaś zaakceptować taką budowę ciała jaką masz. Prawdopodobnie budowę łydek odziedziczyłaś po rodzicach. Na pewno jest wiele pozytywnych stron w Twojej figurze, a odpowiednio dobrane ubranie pozwoli zamaskować mankamenty. Nie przejmuj się tym bardzo, znajdź inne swoje pozytywne cechy, bo na pewno je masz!

Pozdrawiam